Ga direct naar productinformatie
1 van 21

The Dutch Auction Company B.V.

Massive Compton 9 Rank bioscoop/theaterorgel ca. 1934

Normale prijs €45.000,00
Normale prijs Aanbiedingsprijs €45.000,00
Aanbieding Uitverkocht
Inclusief btw.
Volledig gerestaureerd Compton 9 rang bioscoop/theaterorgel ca. 1934, Verenigd Koninkrijk. In het begin van de 20e eeuw werden op maat gemaakte pijporgels gebruikt om stomme films te begeleiden, en later als entertainment in het tijdperk van "talkies". Hoewel The Rudolph Wurlitzer Company in dit opzicht legendarisch is, leverde The John Compton Organ Company veel van de prachtige instrumenten aan bioscopen op de Britse eilanden. Dit specifieke orgel, een van de mooiste in zijn formaat, werd in 1934 geleverd aan de Astoria Cinema in Kingston, Hull, een gloednieuwe ultramoderne bioscoop in die tijd. Met plaats voor ruim 1500 mensen moest het orgel krachtig genoeg zijn om de grote zaal met geluid te vullen. Het deed het vele jaren totdat het in de jaren zeventig in verval raakte. Begin jaren 80 werd de Compton uit het Astoria gehaald en opnieuw geïnstalleerd in een themapark, maar toen deze onderneming in 1989 mislukte, kon het York Museum of Mechanical Music hem kopen. Nog in geheel originele staat, het orgel werd in 1999 aangekocht in een verzameling en volledig herbouwd. Er werd ruim € 100.000,00 uitgegeven. Nu kan het orgel handmatig of via de computer worden bespeeld. Dit instrument is compleet, van keyboard tot compressor. De verlichte rand kan worden ingesteld om een ​​vaste kleur te geven of langzaam te veranderen door de kleuren van de regenboog. Alles is aanwezig om een ​​stukje muziekgeschiedenis opnieuw in te zetten in uw locatie. Wordt geleverd met originele archieffoto's van James Swift bij de orgelconsole die in 1934 in de Astoria Cinema werd geopend.

Ophalen en Verzenden

Ophalen:

Uiteraard zijn er geen verzendkosten als je zelf de bestelling komt ophalen in onze gallery in Tilburg. Je kunt hiervoor kiezen bij het afrekenen in de shop. Wanneer wij de bestelling en betaling hebben ontvangen zullen wij contact opnemen om een ophaal afspraak in te plannen.

Verzenden:

De verzendkosten van je bestelling zijn afhankelijk van het gewicht en de grootte van het product. In de shop zijn alle producten voorzien van een bepaald gewicht en zo berekenen we een totaalgewicht en de daarbij behorende verzendkosten. Wij verzenden vanuit Tilburg, Nederland, waardoor de verzendkosten binnen Nederland lager liggen dan bij verzendingen naar andere landen.

Let op:

* Oversized producten: Voor een aantal producten dienen wij een prijsopgave bij onze vervoerder(s) te doen. Hiervoor worden aparte verzendkosten achteraf in rekening gebracht. Wij brengen jou daar altijd van op de hoogte.

In de winkelwagen wordt dit aangegeven als:

Prijsopgave / quote ( wij nemen contact met u op ) LET OP: verzendkosten worden achteraf berekend!

Voor vragen kunt u contact met ons opnemen via ons contact formulier of via e-mail: info@dutchauctioncompany.com

Vragen

Heeft u meer vragen over een product?

Neem dan contact met ons op, dit kan via ons contact formulier of per e-mail: info@dutchauctioncompany.com